Cloud Exchange 2013

Microsoft Exchange 2013 çözümlerimiz ile kurumsal ölçekte E-mail, Takvim, Görevler ve Ortak Adres Defteri çözümlerine düşük "toplam satın alma maliyetleri" ile sahip olabilirsiniz.

Aylık 1$'dan başlayan fiyatlarla!

Fırsat ve Avantajlar

 • 10 GB'da kadar mail kotası
 • %99.9 Uptime
 • %99.8 Spam Filtreleme
 • %99.8 Virüs Filtreleme
 • 50 MB Attachment
 • Güvenlik
 • Günlük otomatik yedekleme
 • Heryerden Erişin (OWA)
 • Mobil Kullanım
 • Senkronizasyon
 • Esnek, Kullandığın kadar öde!
 • Ortak Klasörler
 • Ücretsiz versiyon güncelleme
 • Kurulum ve geçiş desteği
 • Kolay yönetim ekranı
 • Yurtiçi yurtdışı mx kayıtları
 • Yeniliklere sahip olma
 • Outlook 2013 ile tam entegrasyon

Microsoft Exchange 2013

Ofis.net Microsoft Exchange 2013 çözümleri ile kurumsal ölçekli ve sorunsuz Exchange 2013 mesajlaşma hizmetlerine, çok daha düşük "toplam sahip olma maliyetleri" ile sahip olabilirsiniz.

Exchange Hesabınıza Her Yerden Erişin

Basit mail hosting hizmetlerinde epostalarınız sunucu tarafında kalmaz ve Outlook Express gibi eposta programınız ile direk kendi bilgisayarınıza indirilir.

ofis.net Exchange hesabında ise epostalarınız ve ajanda,not defteri,adres defteri ve görevler gibi diğer özellikler de sunucu üzerinde saklanır.

Outlook 2013 de sadece epostalarınızın bir kopyası oluşturulur. Böylelikle hem veri güvenliği sağlanmış olur hemde ister Outlook 2013 ister Outlook Web Access webmail ister Activesync destekli cep telefonlarından hesabınıza bağlandığınızda tüm eposta ve verilerinize sorunsuz ulaşmış olursunuz.

Ortak Klasörler ile Dosya Paylaşımı

Şirket ya da departmanlar için Ortak Klasörler oluşturabilir, bu ortak klasörlerde döküman , dosyalar ve önemli mesajlarınızı saklayabilir, dilediğiniz şirket çalışanlarınıza paylaştırabilirsiniz.

Exchange Hesabınıza Her Yerden Erişin

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Görev Yönetimi

Bireysel olarak proje yönetimi amaçlı görevler oluşturabilir, bu görevleri kendinize ya da başka bir çalışana atayabilir siniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Adres Defteri

Kişisel adres defterinizde oluşturduğunuz tüm adreslere ister Outlook 2013'dan isterseniz Outlook Web Access Web mailden erişebilirsiniz.

Gelişmiş Antispam & Antivirüs Hizmeti

Tüm eposta hesapları çok gelişmiş bir Antispam ve Antivirüs hizmetinin koruması altındadır. %99.8 e yakın bir spam filtreleme performansına sahip olacaksınız.

Sunucu Tabanlı
Eposta Kuralları

Exchange hesabınızda Eposta kuralları tanımlayarak size gelen epostaların değişik klasörlerde toplanmasını ya da silinmesini tanımlayabilirsiniz.

Outlook Web
Access 2013 Webmail

Tüm ofis.net Exchange 2013 hizmetlerinde Türkçe Outlook Web Access 2013 webmail servisi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Outlook 2013 ile
Tam Entegrasyon

Outlook 2013 ile ofis.net Exchange 2013 Sunucularına basit pop3,imap gibi protokollerle değil direk senkronize çalışan bir protokol olan "Outlook Anywhere" adlı RPC over HTTP protokolü ile bağlanabilirsiniz.

ActiveSync ile
Mobil Devrim!

ActiveSync sayesinde Iphone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınız ile Eposta, Ajanda, Adres Defteri ve Görevlere her yerden erişebilirsiniz.

Microsoft Exchange 2013

İşinizi riske etmeyin

Birçok kurumsal firma yüksek exchange sunucu maliyetleri nedeniyle basit mail hosting hizmetleriyle hizmet almaktadır. Basit mesajlaşmalar için basit mail hosting uygun gibi görünse de söz konusu kurumsal mesajlaşma olduğu zaman yeterli gelmemektedir.

Mail kayıpları, paylaşımlı mail sunuculardaki yük sorunları, yedeksiz mail mx kayıtları, yedeksiz sunucular, yurt dışı internet çıkışı sorunları, sorunlu antispam ve antivirus sistemleri gibi etkenler yüzünden kurumsal mail alışverişinde aksaklıklar oluşabilir.

Kaybedilen bir mailin bile bazen binlerce dolara malolduğu düşünüldüğü vakit kurumsal mesajlaşma sistemlerinin önemi ortaya çıkmaktadır. Basit mail hosting hizmetleriyle yakın maliyetlerle ofis.net Exchange 2013 kurumsal mesajlaşma hizmetine sahip olabilirsiniz. İşinizin gerektirdiği ciddiyetin bilincindeyiz.

Neden Exchange™ Outsource?

Dış Kaynak Kullanımı ( Outsource ) özellikle orta ve küçük boy işletmelerin kaliteli bilgi teknolojileri hizmetlerini ucuz maliyetlerle alabilmeleri için hayati önem arzetmektedir. Firmalar için yerel bir exchange sunucu barındırmanın maliyetleri çok yüksektir. Bu maliyetler en basit senaryolarla 10000$ seviyesini aşabilmektedir. Ayrıca değerli IT personeli için de ekstra bir işgücü kaybı ve maliyet oluşturmaktadır. Yüksek maliyet nedenleriyle de kaliteli Exchange 2013 mesajlaşma hizmetlerinden bir çok kurumsal firma faydalanamamakta ve basit mail hosting hizmetleri ile mesajlaşma ihtiyaçlarını gidermektedir.

Ofis.net Exchange 2013 barındırma hizmeti ile beraber düşük "toplam satın alma maliyetleri" ile kurumsal Exchange 2013 hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun , kaç farklı yerde branch ofisiniz olursa olsun kaliteli Exchange 2013 hizmetini sanki Exchange sunucu ofisinizdeymiş gibi hizmet alabilirsiniz.

20.10.2017 tarihi, saat 10:20:07 itibariyle güncel TCMB dolar kuru Alış: 3.6595 / Satış: 3.6661 şeklindedir.
Paket hesaplamalarında kullanılan $ döviz kurumuz 3.66 TL dir.

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın

Gönderiliyor

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen aşağıdaki başlıklardan birini seçerek devam ediniz

SATIŞ DESTEK (1. Seviye) MUHASEBE

Bize Ulaşın

(0212) 227 74 74

satis@turhost.com / İletişim Bilgileri

Müşteri Girişi

Hesabınıza giriş yapmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz