E-Ticaret Hosting

E-ticaret için özel olarak tasarlanmış hosting paketlerimize dahil olan
e-ticaret yazılımları ile tek satır kod yazmadan dakikalar içinde web sitenizi kurabilirsiniz!

Şimdi Başla!

E-Ticaret Hosting Paketleri

En iyi kullanıcı deneyimi ve süper hızlı yüklenen sayfalar e-ticaret hosting paketlerimizde!

Süper Portal 8
 • 25 GB NVME Disk
 • 1000 GB Trafik
 • 8 GB Ram
 • 4 Xeon Gold CPU
 • 1.000.000 Inode
$29.00/ Ay
Satın Al
Süper Portal 16
 • 50 GB NVME Disk
 • 2000 GB Trafik
 • 16 GB Ram
 • 8 Xeon Gold CPU
 • 2.000.000 Inode
$49.00/ Ay
Satın Al
Süper Portal 32
 • 100 GB NVME Disk
 • 4000 GB Trafik
 • 32 GB Ram
 • 12 Xeon Gold CPU
 • 3.000.000 Inode
$69.00/ Ay
Satın Al

Tüm E-Ticaret Paketlerimizde

Ücretsiz Sunulan Özellikler;
 • 1 Web Sitesi
 • Statik IP
 • cPanel
 • LiteSpeed Cache
 • Ücretsiz SSL
* Belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.
E-Ticaret Yazılımlarına %100 Uyumlu Altyapı!

E-Ticaret hosting paketlerimiz kodlama bilmeyenlerin bile işlevsel e-ticaret siteleri oluşturmasını sağlayan dünyanın en popüler içerik yönetim sistemleriyle %100 uyumludur.

Wordpress

WordPress

WooCommerce

WooCommerce

OpenCart

OpenCart

Magento

Magento

PrestaShop

Prestashop

Dilerseniz Linux tabanlı sunucularda çalışacak şekilde hazırlanmış farklı yazılımları da e-ticaret paketlerimizde özgürce kullanabilirsiniz.

Turhost E-Ticaret Hosting Neden Farklı?
Yüksek Performans

Turhost e-ticaret sitelerinin performans gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan çözümleriyle; aynı anda ürün satın alan çok sayıda müşteriye sorunsuz hizmet vermenize ve dönüşüm oranlarını artırmanıza yardımcı olur!

Kesintisiz Kullanıcı Deneyimi

Turhost son derece uzmanlaşmış sunucu kurulumları ve en gelişmiş teknolojilerle hızlı yüklenen sayfalara sahip olmanızı sağlayarak çoğu girişimci ve işletme için korkutucu olabilen dijital dönüşüm yolculuğunu kolaylaştırmaktadır.

X90Sayfa açılış hızını 90 kata kadar artıran Cache sistemi ile üstün alışveriş deneyimi sunmanın keyfini çıkarın!
Yüksek Performans
Daha Yüksek Güvenlik

Bulut altyapısındaki tüm sunucu verileri, “Turhost Zaman Makinesi” sisteminin koruması altındadır. Tüm SSD bulut sunucuların günlük olarak kopyası alınmakta ve bu kopyalar toplam 30 gün boyunca Turhost Zaman Makinesi altyapısında saklanmaktadır. Müşterilerimiz bu şekilde yedeklenen verilerine küçük bir hizmet bedeli karşılığında diledikleri zaman ulaşabilmektedir.

ModSecurity
MODSECURITY

SQL / XSS ataklarına karşı 1. seviye koruma*

Anti Malvare
ANTI MALVARE

Otomatik zararlı yazılım tarama sistemi*

Ücretsiz SSL
ÜCRETSİZ SSL

Paket süresince Ücretsiz SSL desteği*

Imunify 360 ile Gelişmiş Virüs ve
Truva Atı Koruması

Imunify360, Linux web sunucuları için tasarlanmış kapsamlı bir güvenlik platformudur. Proaktif gerçek zamanlı web sitesi korumasını ve web sunucusu güvenliği için antivirüs ve WAF’a ek olarak son derece özel ve entegre bileşenleri kullanır. Proaktif Savunma, herhangi bir kötü amaçlı kod veya komut dosyası yürütülmeden önce kötü amaçlı yazılımın durdurulması anlamına gelir.

Imunify360;

 • İzinsiz Girişi Önleme ve Algılama Sistemi,
 • Web Uygulaması Güvenlik Duvarı,
 • Gerçek Zamanlı Antivirüs koruması,
 • Ağ Güvenlik Duvarı ve Yama Yönetimi bileşenlerini birleştirir.
Imunify360
Acronis Backup
Yeni Kurumsal Acronis Bulut
Yedekleme Hizmeti

Bilindiği üzere bulut yedekleme; dosyaların, uygulamaların, vm veya sunucuların uzak bir bilgi işlem kaynakları ağında yer alan kopyalarına internet üzerinden erişilmesini içerir.

Bulut yedeklemede ödüllü lider Acronis, günümüzün mevcut olan en iyi yedekleme çözümlerinden biridir. Mükemmel donanım ve yazılım desteği, fidye yazılımı koruması ve anında geri yükleme gibi özelliklere sahiptir.

Yeni Kurumsal Acronis Bulut Yedekleme hizmetimiz; işletmeler ve kurumsal organizasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır.

PHP X-Ray

Uygulama performansınızı incelemek ve yavaşlık yaratan modüllerinizi bulabilmek amacıyla performans darboğazları hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan PHP X-Ray desteğinden yararlanmanız artık mümkün. Bu, WordPress veya başka bir uygulamanız için, sitenizi / uygulamanızı yavaşlatan unsurları bulabileceğiniz ve buna göre aksiyon alabileceğiniz anlamına geliyor.

imunify360

Sizin Şirketiniz

www.siteadresiniz.com

Search Results
Search Results
Search Results
Arama Sonuçlarında
Üst Sıralara Çıkın

Yüksek performanslı sunucularımızın; kesintisiz enerji, uygun iklimlendirme ortamı, altyapı yedekliliği ve yüksek kapasiteli bağlantı hızı sunan Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde bulunması; web sitelerinizin Türkiye ADSL ve fiber internet ağının merkezinde yer aldığı ve en hızlı internet erişimine sahip olduğu anlamına gelir. Bu, müşterilerinizin ve arama motorlarının sitenize daha hızlı erişmesi ve arama sonuçlarında kısa sürede üst sıralarda listelenmeniz için önemli bir avantajdır.

Neden Turhost E-Ticaret Hosting'i Tercih Etmeliyim?

Kullanıcı deneyimini iyileştiren, dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olan güçlü bilişim altyapılarımız; gelişmiş güvenlik optimizasyonlarımız ve yardıma hazır profesyonel destek ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz!

Gerçek SSD Sunucu Altyapısı

Gerçek SSD
Sunucu Altyapısı

SSD depolama, HDD’ye göre daha yüksek güvenilirlik, performans ve uptime sağlar. Bu, içeriğinizin web sitenizden daha hızlı teslim edileceği anlamına gelir.

%100 E-Ticaret Uyumlu

%100 E-Ticaret
Uyumlu

E-ticaret hosting paketlerimiz yoğun trafik ve kampanya dönemlerini sorunsuz olarak göğüslemenizi sağlayan yüksek performanslı güçlü sunucu yapılandırmalarına dayanır.

%100 SEO Uyumluluğu

%100 SEO
Uyumluluğu

Google sayfa hızını ve kullanıcı deneyimini sıralama faktörü olarak dikkate almaktadır. Sunucularımız arama sonuçlarında yükselmenize yardımcı olacak hız ve güvenlik yapılandırmalarına sahiptir.

Hazır E-Ticaret Yazılımları

Hazır E-Ticaret
Yazılımları

E-Ticaret hosting paketlerimiz kodlama bilmeyenlerin dahi kısa sürede e-ticaret siteleri oluşturmasını sağlayan popüler içerik yönetim sistemleriyle %100 uyumludur.

Otomatik DDOS Önleme

Otomatik DDoS Önleme

Yavaşlama ve kesintilere sebep olan siber risklere karşı üstün koruma sağlayan kapsamlı güvenlik bileşenleri!

Sanal POS Uyumluluğu

Sanal POS
Uyumluluğu

E-ticaret hosting paketlerimizin tamamı tüm bankaların sanal posları ile %100 uyumludur.

Turhost’u Seçen Mutlu Müşteriler

Hız ve güvenlik odaklı hosting ve sunucu çözümlerimizle en kaliteli hizmeti ve tüketici deneyimini sağlamak için her zaman yanınızdayız!

Popüler E-ticaret Platformu:
WooCommerce

WordPress sitelerine entegre edilen WooCommerce; sitenizi ürün listeleri, kategoriler ve sepet gibi alışverişe özgü bileşenlerle donatan ve hemen satışa başlamanıza olanak tanıyan mucizevi bir eklentidir.

E-ticaret için gereken tüm detaylar hazır!

Online mağazanızı hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olan WooCommerce ile sitenize sınırsız sayıda ürün ve görsel ekleyebilir, ürünleri güncelleyebilir, stok ve siparişleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. SEO için özel kodlara sahip WooCommerce, farklı sektörlere hitap eden binlerce tema ve eklenti seçeneği sunar.

Mağazanızı Kurun
Sayısız Ödeme Yöntemi
Sayısız Ödeme Yöntemi

WooCommerce; 100’den fazla ödeme yöntemini desteklemektedir. Çok sayıda dil ve para birimiyle sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve tek tıklamayla geri ödemeler yapabilmenizi sağlar. Müşterilerin sitenize kaydolmasına, giriş bilgilerinin hatırlanmasına, kaydolmak istemeyenler için misafir olarak ödeme yapılmasına olanak tanır.

Geniş İşlevsellik

WooCommerce ile e-kitap, online kurs gibi dijital ürünler dahil dilediğiniz her türlü ürünün satışını yapabilirsiniz. Satın alma işleminden sonraki aşamalarda müşterilerinize göndereceğiniz e-postalar için şablonlar da sunan WooCommerce, sitenizi ziyaret edenlerin randevu almasına ya da rezervasyon yapmasına da olanak tanır.

Her Şeyi Sat
Yönetim Kolaylığı
Yönetim Kolaylığı

Dünya’nın en çok benimsenen e-ticaret çözümlerinden biri olan WooCommerce’in mobil uygulamasını kullanarak da web sitenize ürünler ekleyebilir, siparişleri işleyebilir ve gerçek zamanlı istatistiklere göz atabilirsiniz.

WooCommerce
Woocommerce
Hosting mi
arıyorsunuz?

Turhost.com'da
Doğru yerdesiniz!

WooCommere İçin Hazırlanmış
Yüksek Performanslı
E-ticaret Hosting

WordPress’in gücü, WooCommerce’in işlevselliği ve tüm sunucularımızda varsayılan bir özellik olan NVME SSD ile süper hızlı yüklenen sayfalar!

Profesyonel WooCommerce
Cache Sistemi

Online mağazanızda üstün alışveriş deneyimi için sayfa açılış hızını 90 kata kadar artırma özelliğine sahip son teknoloji WooCommerce cache teknolojisi!

Yüksek Performanslı
İnternet Erişim Hızı

İstanbul’da TIER 3 sertifikalı Türk Telekom Gayrettepe veri merkezindeki sunucularımızla toplam 4x10Gbps internet çıkış hızı!

E-ticaret hosting ve sunucu kiralama ile ilgili

detaylı bilgi için profesyonel destek ekibimiz yanınızda!

Taşınmak Zahmetlidir

Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımak zahmetli bir süreçtir. DNS tanımlamaları; hesapların tekrar açılması, taşıma sırasında meydana gelen uyumsuzluklar; süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Turhost.com kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz
olarak
taşıyor ve hizmet sürecini sitenin taşınmasından itibaren onayınız ile başlatıyoruz.

Kurumsal Destek
Speech
Her Zaman Yanınızdayız!

7/24 destek sunan deneyimli profesyonel ekibimizle, yaklaşık 20 yıldır Türkiye’nin en güçlü web sitelerini ağırlamaya, girişimcilerin ve işletmelerin büyümesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. Linux’tan Windows’a en modern donanımlarla güçlendirilmiş en hızlı hosting çözümleriyle her zaman hizmetinizdeyiz.

Levels
En Modern Teknolojiler

Kişisel web sitelerinden karmaşık ve kritik web uygulamalarına kadar her tür proje için en yeni teknolojilerle ve orijinal yazılımlarla yapılandırdığımız Linux Hosting, WordPress Hosting ve Windows Hosting paketlerimiz; trafik ve gelir kaybına neden olan kullanıcı deneyimi ve erişebilirlik sorunlarından sıyrılmanız için titizlikle tasarlanmıştır.

Backup
Yüksek Performans ve
Güvenlik

Kullanıcı deneyimini iyileştiren, dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olan hosting seçeneklerimiz, güçlü bilişim altyapılarına ihtiyaç duyan farklı ölçekteki işletmeler için yüksek performans geliştirmeleriyle ve veri güvenliği için proaktif izleme özellikli kapsamlı koruma bileşenleriyle yapılandırılmıştır.

E-Ticaret Hosting Paketleri Karşılaştırma Tablosu
Süper Portal 8
Süper Portal 16
Süper Portal 32
Genel Özellikler
Disk Kapasitesi
25 GB
50 GB
100 GB
Aylık Trafik
1000 GB
2000 GB
4000 GB
Toplam Alan Adı
1
1
1
Ek Alan Adı
Alt Alan Adı
10
10
10
Eş Alan Adı
10
10
10
CPU
4 Core
8 Core
12 Core
RAM
8 GB
16 GB
32 GB
Veritabanı Özellikleri
MySQL Adedi
5
5
5
MySQL Boyutu
2 GB
5 GB
10 GB
MySQL Sürümü
8.x
8.x
8.x
MySQL Uzak Erişim
phpMyAdmin
E-Posta Özellikleri
Web Özellikleri
Kontrol Paneli
cPanel
cPanel
cPanel
PHP Versiyon Değiştirme
Litespeed
CloudLinux
Imunify360
Acronis Backup
PHP
5.x - 8.x
5.x - 8.x
5.x - 8.x
PHP Extension Yönetimi
Zend Optimizer
PHP eAccelerator
ionCube PHP Loader
v10
v10
v10
Perl & Cgi
SSH
PHP Exec(vb.)
Teknik Altyapı Özellikleri
SSD SAN
%100 Bulut Altyapısı
Veri Merkezi
Türktelekom
Gayrettepe
Türktelekom
Gayrettepe
Türktelekom
Gayrettepe
Tier 3
Network
2 x 10 Gbit/s
2 x 10 Gbit/s
2 x 10 Gbit/s
Network Uptime
%99
%99
%99
Diğer Kaynaklar
Dosya Adedi (Inode Limit)
1.000.000
2.000.000
3.000.000
AKN Disk Limiti
25GB
50GB
100GB
AKN Trafik Limiti
1000GB
2000GB
4000GB
Maksimum Dosya Boyutu
100MB
100MB
100MB
Fiyat
1 Aylık
$29.00
$49.00
$69.00
1 Yıl
$348.00
$588.00
$828.00
2 Yıl
$696.00
$1176.00
$1656.00
Aylık *

* Belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.

Diğer Ürünlerimiz

Sunucu kiralamaktan SSL’e, her tür web sitesi ve kurumsal BT ihtiyaçları için yararlanabileceğiniz en güçlü çözümler Turhost’ta!

cPanel
cPanel Hosting
Hemen İncele
SSL
SSL Sertifikaları
Hemen İncele
SSD
SSD Sunucu
Hemen İncele
Bulut Sunucu
Bulut Sunucu
Hemen İncele

E-Ticaret'le İlgili Merak Edilenler

Local SEO’dan dijital pazarlama stratejilerine, Woocommerce’den Landing Page oluşturma taktiklerine kadar işinizi büyütmenize yarayacak e-ticaret ipuçları Turhost Blog’da!

Sıkça Sorulan Sorular

Eticaret Hosting Nedir?
E-ticaret hosting’in avantajları nelerdir?
Desteklediğiniz e-ticaret platformları hangileridir?
E-ticaret hosting için yedekleme seçenekleriniz nelerdir?
E-ticaret hosting hizmetinde ücretsiz taşıma yapıyor musunuz?
E-ticaret sitelerinde SSL sertifikası neden kullanılmalıdır?
E-ticaret hosting paketi nasıl yönetilir?
Genel Kullanım Koşulları
Taksitli Ödeme Seçenekleri