Exchange Mail Hizmeti

Sunucularımız Türkiye'de
Domain Kampanya

Kurumsal, Esnek
Hosted Exchange E-Posta Hizmeti

İşletmenizin kurumsal e-posta ihtiyaçları için profesyonel, esnek, genişletilebilir Exchange Mail çözümlerimiz ile, çağın gereksinimlerini yakalayın, rakiplerinizden bir adım önde olun.

İşlerinizi Her Yerden Yönetin

Exchange Mail, sahip olduğu benzersiz özellikler ile profesyonel mail trafiğinizi bulunduğunuz her yerden kontrol etmenizi sağlar. Tüm iş yazışmalarınızı, toplantılarınızı ve projelerinizi Exchange ile organize edebilir, ofis dışında olduğunuz zamanlarda bile işletmeniz üzerinde %100 kontrol sahibi olabilirsiniz

ActiveSync özelliği sayesinde iPhone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız ile; e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişebilirsiniz. Exchange Mail size kesintisiz ve güvenli bir iletişim imkanı sağlar.

İşletmeniz İçin Profesyonel Mail Hizmeti

Exchange Mail geniş depolama alanına sahip, profesyonel bir mail hizmetidir. İşletmeniz için yapacağınız tüm yazışmaları kota problemi yaşamadan dilediğiniz gibi arşivleyebilirsiniz. Anti-Spam özelliği ile istenmeyen maillerin mail kutunuzda gereksiz alan kaplamasını engelleyebilirsiniz.

İşletme

Kaybedilen bir e-postanın bile bazen binlerce dolara mal olduğu düşünüldüğünde, profesyonel e-posta sistemlerinin önemi ortaya çıkmaktadır. Exchange Mail, günlük yedekleme hizmeti ile tüm e-posta adreslerinizi olası her türlü veri kayıplarına karşı korur.

Ortak Klasörler ile Dosya Paylaşımı
Ortak Klasör

Şirket ya da departmanlar için Ortak Klasörler oluşturabilir, bu ortak klasörlerde döküman , dosyalar ve önemli mesajlarınızı saklayabilir, dilediğiniz şirket çalışanlarınıza paylaştırabilirsiniz.

Exchange Hesabınıza Her Yerden Erişin
Exchange

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Görev Yönetimi
Kişisel ve Paylaşım

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Adres Defteri
Adres Defteri

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

Antispam
Gelişmiş Antispam & Antivirüs Hizmeti

Tüm eposta hesapları çok gelişmiş bir Antispam ve Antivirüs hizmetinin koruması altındadır. %99.8 e yakın bir spam filtreleme performansına sahip olacaksınız.

E-Posta
Sunucu Tabanlı Eposta Kuralları

Exchange hesabınızda Eposta kuralları tanımlayarak size gelen epostaların değişik klasörlerde toplanmasını ya da silinmesini tanımlayabilirsiniz.

Outlook
Outlook Web Access Webmail

Tüm ofis.net Exchange hizmetlerinde Türkçe Outlook Web Access webmail servisi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Outlook 2
Outlook ile Tam Entegrasyon

Outlook ile Turhost Exchange sunucularına basit POP3, IMAP gibi protokoller yerine direkt senkronize çalışan "Outlook Anywhere" adlı RPC over HTTP protokolü ile bağlanabilirsiniz.

ActiveSync
ActiveSync ile Mobil Devrim!

ActiveSync sayesinde Iphone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınız ile Eposta, Ajanda, Adres Defteri ve Görevlere her yerden erişebilirsiniz.

Exchange Mail Avantajları

E-postalarınıza tüm cihazlardan erişebilir, geniş depolama alanı ile binlerce maili arşivleyebilir ve anti-spam özelliği ile istenmeyen maillerden kurtulabilirsiniz.

Sınırsız E-Posta Oluşturma

Exchange mail ile dilediğiniz kadar mail hesabı oluşturabilir, disk kapasitenize göre kotasını ayarlayabilirsiniz.

Yüksek Disk
Kapasitesi

Exchange mail ile dilediğiniz kadar mail hesabı oluşturabilir, disk kapasitenize göre kotasını ayarlayabilirsiniz.

Ortak Takvim
ve Kişiler

İşletmeniz için oluşturacağınız çalışma takvimi ve kayıtlı kullanıcıları, tüm e-posta hesapları ile paylaşıma açabilirsiniz.

Anti-Spam
ve Antivirüs

Exchange Mail'in %99,98 anti-spam ve anti-virüs desteği ile istenmeyen e-postalardan kurtulabilir.

Kurumsal İmza

Göndereceğiniz e-postalara, işletmenize ait kurumsal imza ekleyerek, profesyonelliğinizi yansıtabilirsiniz.

%100 Senkronizasyon

Exchange mail hizmeti ile e-postalarınız, mail hesabınızın kurulu olduğu tüm cihazlarda senkronize çalışmaktadır.

Mobil Uyumluluk

Maillerinizi tüm mobil cihazlardan kontrol edebilir, mail gönderimi yapabilir ve toplantılarınızı organize edebilirsiniz.

Paylaşımlı
Görev Yöneticisi

Exchange mail ile proje yönetimi amaçlı bireysel görevler oluşturabilir, bu görevleri diğer çalışanlara atayabilirsiniz.

Size yardımcı olmak için buradayız

Exchange Madil hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Canlı Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Exchange Mail, Microsoft lisansı ile işletmelerin kullanımına sunulan, elektronik posta tabanlı bir ortak iletişim sunucusudur.

Genel Kullanım Koşulları
Exchange Mail Kullanım Koşulları
Taksitli Ödeme Seçenekleri