Exchange Mail

Hizmeti

Türkiye'nin lider Hosted Exchange Mail servis sağlayıcısı

PAKETLERİ İNCELEYİN

Kurumsal, Esnek
Hosted Exchange E-Posta Hizmeti

İşletmenizin kurumsal e-posta ihtiyaçları için profesyonel, esnek, genişletilebilir Exchange Mail çözümlerimiz ile, çağın gereksinimlerini yakalayın, rakiplerinizden bir adım önde olun.

exchange mail
hosted exchange
mail server
exchange 2013 mail
İşlerinizi Her Yerden Yönetin

Exchange Mail, sahip olduğu benzersiz özellikler ile profesyonel mail trafiğinizi bulunduğunuz her yerden kontrol etmenizi sağlar. Tüm iş yazışmalarınızı, toplantılarınızı ve projelerinizi Exchange ile organize edebilir, ofis dışında olduğunuz zamanlarda bile işletmeniz üzerinde %100 kontrol sahibi olabilirsiniz

ActiveSync özelliği sayesinde iPhone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız ile; e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişebilirsiniz. Exchange Mail size kesintisiz ve güvenli bir iletişim imkanı sağlar.

İşletmeniz İçin
Profesyonel Mail Hizmeti

Exchange Mail geniş depolama alanına sahip, profesyonel bir mail hizmetidir. İşletmeniz için yapacağınız tüm yazışmaları kota problemi yaşamadan dilediğiniz gibi arşivleyebilirsiniz. Anti-Spam özelliği ile istenmeyen maillerin mail kutunuzda gereksiz alan kaplamasını engelleyebilirsiniz.

microsoft exchange
profesyonel mail
exchange mail fiyatları
mail hosting

Kaybedilen bir e-postanın bile bazen binlerce dolara mal olduğu düşünüldüğünde, profesyonel e-posta sistemlerinin önemi ortaya çıkmaktadır. Exchange Mail, günlük yedekleme hizmeti ile tüm e-posta adreslerinizi olası her türlü veri kayıplarına karşı korur.

Ortak Klasörler ile Dosya Paylaşımı
mail dosya paylaşım

Şirket ya da departmanlar için Ortak Klasörler oluşturabilir, bu ortak klasörlerde döküman , dosyalar ve önemli mesajlarınızı saklayabilir, dilediğiniz şirket çalışanlarınıza paylaştırabilirsiniz.

Exchange Hesabınıza Her Yerden Erişin
mail erişimi

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Görev Yönetimi
exchange mail yönetimi

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Adres Defteri
mail adres defteri

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

antispam
Gelişmiş Antispam & Antivirüs Hizmeti

Tüm eposta hesapları çok gelişmiş bir Antispam ve Antivirüs hizmetinin koruması altındadır. %99.8 e yakın bir spam filtreleme performansına sahip olacaksınız.

mail hosting
Sunucu Tabanlı
Eposta Kuralları

Exchange hesabınızda Eposta kuralları tanımlayarak size gelen epostaların değişik klasörlerde toplanmasını ya da silinmesini tanımlayabilirsiniz.

outlook
Outlook Web
Access Webmail

Tüm ofis.net Exchange hizmetlerinde Türkçe Outlook Web Access webmail servisi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

imap
Outlook ile
Tam Entegrasyon

Outlook ile Turhost Exchange sunucularına basit POP3, IMAP gibi protokoller yerine direkt senkronize çalışan "Outlook Anywhere" adlı RPC over HTTP protokolü ile bağlanabilirsiniz.

activeSync
ActiveSync ile
Mobil Devrim!

ActiveSync sayesinde Iphone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınız ile Eposta, Ajanda, Adres Defteri ve Görevlere her yerden erişebilirsiniz.

Exchange Mail Avantajları

E-postalarınıza tüm cihazlardan erişebilir, geniş depolama alanı ile binlerce maili arşivleyebilir ve anti-spam özelliği ile istenmeyen maillerden kurtulabilirsiniz.

Sınırsız E-Posta
Oluşturma

Exchange mail ile dilediğiniz kadar mail hesabı oluşturabilir, disk kapasitenize göre kotasını ayarlayabilirsiniz.

Yüksek Disk
Kapasitesi

Geniş disk alanına sahip Exchange mail ile kota problemi yaşamadan, binlerce maili arşivleyebilirsiniz.

Ortak Takvim
ve Kişiler

İşletmeniz için oluşturacağınız çalışma takvimi ve kayıtlı kullanıcıları, tüm e-posta hesapları ile paylaşıma açabilirsiniz.

Anti-Spam
ve Antivirüs

Exchange Mail'in %99,98 anti-spam ve anti-virüs desteği ile istenmeyen e-postalardan kurtulabilir.

Kurumsal İmza

Göndereceğiniz e-postalara, işletmenize ait kurumsal imza ekleyerek, profesyonelliğinizi yansıtabilirsiniz.

%100 Senkronizasyon

Exchange mail hizmeti ile e-postalarınız, mail hesabınızın kurulu olduğu tüm cihazlarda senkronize çalışmaktadır.

Mobil Uyumluluk

Maillerinizi tüm mobil cihazlardan kontrol edebilir, mail gönderimi yapabilir ve toplantılarınızı organize edebilirsiniz.

Paylaşımlı
Görev Yöneticisi

Exchange mail ile proje yönetimi amaçlı bireysel görevler oluşturabilir, bu görevleri diğer çalışanlara atayabilirsiniz.

Size yardımcı olmak için buradayız
Exchange Mail hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Sıkça Sorulan Sorular

Exchange mail nedir?

Exchange Mail, Microsoft lisansı ile işletmelerin kullanımına sunulan, elektronik posta tabanlı bir ortak iletişim sunucusudur.

Neden Exchange mail hizmeti almalıyım?

Mail yazışmaları, kurumlar için hayati öneme sahiptir. Mail hizmetinde yaşanacak bir kesinti, yavaşlama, kota probleminden dolayı mail alışverişinde yaşanacak aksaklıklar ya da maillerin silinmesi büyük maddi zararlara neden olabilmektedir. Exchange Mail ile tüm bu problemlerin önüne geçerek, işletmeniz için profesyonel mail hizmetine sahip olabilirsiniz.

Exchange mail kurulumunu nasıl yapabilirim?

Exchange Mail hizmeti satın aldıktan sonra ilk kurulum adımları size özel tahsis edilen destek personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ücretlendirmeniz ise ilk kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra başlamaktadır.

Günlük ya da saatlik mail gönderim limiti var mı?

Exchange mail ile toplu mail ve bülten gönderimi yapılamamaktadır. Exchange Mail hizmetiyle saatte 250 e-posta gönderimi yapabilirsiniz. İstisnai durumlarda bu rakam bir miktar daha arttırılabilmektedir.

E-postalarım silindiğinde geri getirebilir miyim?

Mailleriniz günlük olarak yedeklenir. Mailleriniz bir şekilde silindiğinde, destek ekibimiz ile iletişime geçerek 30 gün öncesine kadar maillerinizi geri getirebilirsiniz.

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Exchange Mail Kullanım Koşulları
Taksitli Ödeme Seçenekleri