Web Sitesi Kurma

Web sitesi kurma işlemini sadece 5 dakika içinde Site Kur paketleri ile herhangi bir kod bilgisine sahip olmadan profesyonel web sitesine sahip olabilirsiniz.

PAKETLERİ İNCELEYİN

Site Kur Paketleri

Site Kur Paketi ile hızlı yönetilebilir, mobil uyumlu ve 100+ adet tema farkıyla dilediğiniz tasarımı kolayca kurabilirsiniz.

USD TL
Site Kur Giriş
$2.49/ ay 34.11TL/ ay
$1.19/ ay 16.30TL/ ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$29.88 409.36TL
$14.28 195.64TL
* $1.19 16.30TL
%52 İndirim
2 Yıl
$59.76 818.71TL
$28.56 391.27TL
* $1.19 16.30TL
%52 İndirim
3 Yıl
$89.64 1228.07TL
$42.84 586.91TL
* $1.19 16.30TL
%52 İndirim
Satın Al
 • 1 Web Sitesi
 • 3 Adet Sayfa
 • 88 Adet Tema
 • 20.000 Ziyaret
 • 500 MB NVME Disk Alanı
 • 3 GB Trafik
 • 1 Eposta
 • 1 Core CPU
 • 1 GB Ram
Popüler
Site Kur Standart
$2.09/ ay 28.63TL/ ay
$1.59/ ay 21.78TL/ ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$27.48 376.48TL
$21.48 294.28TL
* $1.79 24.52TL
%22 İndirim
2 Yıl
$52.56 720.07TL
$40.56 555.67TL
* $1.69 23.15TL
%23 İndirim
3 Yıl
$75.24 1030.79TL
$57.24 784.19TL
* $1.59 21.78TL
%24 İndirim
Satın Al
 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz Sayfa *
 • 200 Adet Tema
 • 50.000 Ziyaret
 • 1 GB NVME Disk Alanı
 • 50 GB Trafik
 • 10 Eposta
 • 1 Core CPU
 • 2 GB Ram
Site Kur Profesyonel
$3.99/ ay 54.66TL/ ay
$3.59/ ay 49.18TL/ ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$50.28 688.84TL
$47.88 655.96TL
* $3.99 54.66TL
%5 İndirim
2 Yıl
$98.16 1344.79TL
$90.96 1246.15TL
* $3.79 51.92TL
%7 İndirim
3 Yıl
$143.64 1967.87TL
$129.24 1770.59TL
* $3.59 49.18TL
%10 İndirim
Satın Al
 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz Sayfa*
 • 200 Adet Tema
 • 50.000 Ziyaret
 • 10 GB NVME Disk Alanı
 • 100 GB Trafik
 • 20 Eposta
 • 1 Core CPU
 • 4 GB Ram

* Hazır web sitesi için belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.

Hazır Site
Web Sitesi Hazırlamak İçin Uzman Olmanıza Gerek Yok.

Basit bir web sitesi hazırlamak istiyorsunuz ve kodlama bilgisine sahip değilsiniz. O zaman SiteKur uygulamamız tam size göre. Bilgisayarınızda Word Programını kullandıysanız hazır web sitesi uygulamamızı da çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3 Basit Adımda Sitenizi Hayata Geçirin

 1. Konunuza Uygun Siteyi Seçin
 2. İçeriği Kendi İhtiyaçlarınıza Göre Değiştirin
 3. Yayınlayın

Hazır Site
3 Basit Adımda Sitenizi Hayata Geçirin
 • 1 Seçin

  Yüzlerce örnek şablon arasından sitenize en uygun şablonu seçin

 • 2 Düzenleyin

  Hazır metinlerin kendi içeriğiniz ile değiştirin. Yeni metin ve görseller ekleyin

 • 3 Yayınlayın

  Siteniz artık hazır.

Site Kur

Yüzlerce Kullanıma Hazır Web Sitesi

Sağlık, Teknoloji, Yemek veya Otel gibi sizin için içeriği hazırlanmış olan yüzlerce şablon arasından size uygun olan siteyi seçip içeriklerini değiştirin ve yayınlayın. Hepsi bu kadar.

Sitenizi Düzenlemek Çok Kolay

Sitenize ek bir Resim veya Yazı mı eklemek istiyorsunuz. Site kur ile bu çok kolay.

Metin objesini seçin, eklemek istediğiniz yere bırakın, yazınızı siteniz üzerinde değiştirin.

Site Kur da sizi sınırlayan limitler yoktur. en iyi site kurma aracı ile kodlama bilmeden site yapmanın ne kadar kolay olduğunu görmek için Site Kuru Hemen Deneyin

Ücretsiz Site Taşıma

Yüksek yenileme fiyatlı Web Sitesi oluşturma sitelerinden sitenizi taşımak mı istiyorsunuz. Bu bazen çok kolay hatta mümkün olmayabiliyor.

Herhangi bir dosyaya ihtiyaç duymadan Site Aktarım Aracımız ile bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.*

Sitenizin ismini girin ve onaylayın. Bırakın aktarım aracımız sitenizi olabilecek en uygun biçimde taşısın. Sonrasında tek yapmanız gereken küçük dokunuşlar ile sitenizi tekrar yeni yerinde yayınlamak.

SiteKur
Mevcut Müşterimiz Misiniz?

Web sitesi Tasarım aracımızı kullanmak isterseniz paketinizde herhangi bir değişiklik yapmadan aylık 0,79$'a kullanmaya başlayabilirsiniz.

Size yardımcı olmak için buradayız
Site Kur paketlerimizle ilgili her türlü sorunuzda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Site Kurma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesi Nedir?

Bir domaine bağlı olarak bir web sunucusu üzerinde çalışan; içerisinde web sayfaları, resim vb multimedya içerikleri barındıran sayfalardır.

Site Kur Nedir?

Site Kur, web sitesi geliştirmede kullanılan HTML ve CSS gibi yazılım bilgilerine ihtiyaç duymadan web sitesi oluşturabileceğiniz, kullanımı kolay ve hızlı bir içerik yönetim uygulamasıdır.

Site Kur ile Web Sitesi Oluturmak Kolay mıdır?

Web sitesi kurma tecrübesi ve kod bilgisi olmayanlar web site kırma zorluklarını ortadan kaldırdık. Sizler için hazırlanmış ücretsiz web site tasarımları bulunmaktadır. Kolay bir şekilde dilediğiniz temayı seçip sitenize yükleyebilirsiniz.

Web sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar?

Normal şartlarda bir web sitesi kurma işlemi için Hosting, Domain ve web tasarım gibi her ayrı işlem için çok yüksek ücretler ödemek zorunda kalırsınız. Site kur paketimiz ile ucuz maliyetli web sitesine sahip olabilirsiniz.

Hosting Paketimi Daha Sonrasında Yükseltebilir Miyim?

Web sitenizin trafik limitlerini geçmesi durumunda diğer hosting paketlerimize göz atabilirsiniz. Hosting paketlerimize detaylı bakmak için tıklayınız!

Hazır Web Sitesine Sosyal medya hesaplarımı ekleyebilir miyim?

Web sitesinize hazır eklentiler aracılığıyla Facebook, Instagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

Kendimize Özel Web Sitesi Tasarımı Yapabilir miyim?

Site Kur un yönetim arayüzü oldukça gelişmiştir. Resim, Metin , Resim Galerisi, İletişim Formu gibi bir çok modülü ücretsiz olarak sunmaktadır. Sizin için ön tanımı ve tasarımı yapılmış hazır tasarım parçalarını kullanmanın yanında isterseniz her modülü özellikler kısmından çok detaylı bir şekilde kendinize göre özelleştirebilirsiniz. HTML kodlama kısmında bilginiz varsa ise kendi hazırlayacağınız kodlarınızı da isterseniz sisteme entegre edebilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Yapılır bilmiyorum Site Kuru kullanabilir miyim?

Site Kurda ücretsiz olarak sunulan tüm web sitesi tasarımları için nasıl yapıldığını adım adım gösteren eğitim videoları bulunmaktadır. Beğendiğiniz bir web tasarımının nasıl yapıldığını şablon galerimizden seçerek adım adım takip edebilirsiniz.

Site Kur Mobil ve SEO uyumlu mudur?

Site Kur yönetim aracı SEO yönetim ekranından her sayfa için başlık, açıklama, anahtar kelime tanımlamaları yapabilir, her sayfa için SEO uyumlu kullanıcı dostu URL oluşturabilirsiniz. Site Kur mobil uyumludur. 4 farklı görünüm için sayfanızı içeriklerini özelleştirebilir veya bunun sistem tarafından otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Site Kur ile yaptığım Siteyi Yeni bir Şablon ile Yayınlayabilir miyim?

Site Kur da oluşturduğunuz web sitesi %100 size özel olarak oluşturulmaktadır. Web sitenizi görsellerinizi veya içeriklerini her zaman Site Kur Yönetim aracı üzerinden değiştirebilirsiniz. Ancak Yeni/Sıfırla kısmından yeni bir şablon yüklemeniz durumunda mevcut içerikleriniz kalıcı olarak silinecektir.

Web Sitesi Tasarımı yapıyor musunuz?

Turhost olarak web sitesi tasarımı yapmıyoruz. Ancak kişisel veya firmanız için bir web sitesi kurmak istiyorsanız Site Kur aracımız ile çok kolay bir şekilde web sitenizi yayınlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yayınlamak istediğiniz konuya göre şablonu seçip sizin için hazırlanmış olan içerikleri sitenize özgün olacak şekilde değiştirip yayınlamak.

Farklı bir firmadaki sitemi taşıyabilir miyim?

Her sitenin kodlama yapısı ve yönetim aracı birbirinden farklıdır. Ancak Site Kur bünyesinden bulunan Ücretsiz Site taşıma aracımız ile farklı bir site yapım aracındaki sitenizi isterseniz tek bir işlemde Site Kur yönetim aracına aktarıp küçük düzenlemeler ile sitenizi yayınlayabilirsiniz. Ücretsiz Site Taşıma aracımızın taşıma başarısı taşıyacağınız sitenin ne kadar kompleks bir altyapıya sahip olduğuna bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Hazır web sitesini hiçbir yazılım dili ve web tecrübeniz olmadan, 5 dakika içinde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz sayfayı açabilir, dilediğiniz görselleri ekleyebilir ve dijital dünyaya ilk adımınızı atmış olursunuz.

Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Web sitesi kurmak için, tasarımcıların özgünlük, emek ve zaman gibi kriterleri göz önünde bulundurarak yaptığı fiyatlandırmalar, her bütçe için uygun olmayabilir. Ancak Turhost'un "Site Kur" paketleri dakikalar içinde, çok çok uygun fiyatlara web sitenizi oluşturmanızı sağlar. Ayrıca yüzlerce tema sayesinde web sitenizi kişiselleştirebilir ve özgünlük konusunda endişe etmek zorunda kalmazsınız.

Site Kur Ne Kadar Güvenilir?

Hem kişisel web siteleri hem de kobilerin ihtiyaçlarına uygun web siteleri için Site Kur en güvenilir site oluşturucuların başında geliyor! SEO ve mobil uyumlu siteler vaad eden "Site Kur" ile, online Dünya'da size/markanıza güç katacak bir web sitesine sahip olmanız çok kolay!

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Yeni Alımlarda Tanışma Kampanyası
Site Kur Paket Kullanım Koşulları
Taksitli Ödeme Seçenekleri
Limitsiz Trafik Kullanımı

Web hosting paketi yapılandırmalarımızın öncelikli amacı tüm kullanıcılarımızın web sitelerinin maksimum verimlilikte çalışmalarını sağlamaktır.

Trafiğinizi kısıtlayarak sitenizin en yoğun olduğu zamanlarda beklenmedik şekilde otomasyon sistemi tarafından askıya alınmasını istemiyoruz. Bu bağlamda toplam trafik kaynakları imkan verdiği ölçüde ve genel kullanım koşullarında belirtildiği üzere iyi niyetli kullanım esasına dayalı olarak site trafiğinizdeki anlık artışlar için herhangi bir kısıtlama yapmıyoruz. Trafik artışlarının süreklilik arz ettiği durumlarda ise kullanıcılarımızı ek trafik kaynaklarına, CDN kullanımına veya artan site ihtiyaçlarına daha verimli biçimde cevap verebilecek olan diğer paketlere yönlendiriyoruz.

İyi niyetli kullanım esaslarını aşan web siteleri için herhangi bir ek faturalandırma işlemi uygulamıyoruz ancak teknik ekibimiz diğer kullanıcılarımızın kesintisiz olarak site yayınlarına devam edebilmeleri için bu tür web sitelerinin bağlantı hızlarında veya CPU tüketimlerinde geçici düzenlemeler yapabilir.

Limitsiz Disk Kullanımı

Web hosting paketi yapılandırmalarımızın öncelikli amacı tüm kullanıcılarımızın web sitelerinin maksimum verimlilikte çalışmalarını sağlamaktır.

Mevcut sistem kaynakları imkan verdiği ölçüde disk kullanımlarınızı sınırlamıyor veya sitenizin otomasyon sistemi tarafından otomatik olarak askıya alınmasını istemiyoruz. Bu bağlamda hosting alanınızı sunucunun toplam kullanılabilir disk kapasitesi dahilinde ve genel kullanım koşullarında belirtildiği gibi iyi niyetli kullanım esasına dayalı olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tüm sunucu kaynaklarını periyodik olarak kontrol ediyor ve 10 GB üzerindeki disk kullanımlarını öncelikli olarak inceliyoruz. Kural dışı uygulamalar için kullanıcılarımızı bilgilendirerek olumsuz koşulları ortadan kaldırmalarını rica ediyoruz.

Ziyaret Sayısı

Site Kur Paketinizde bulunan tüm siteler için (Alt alan adları dahil) 1 ay içerisindeki toplam sayfa görüntüleme ziyaret sayısını ifade eder. Aşılması durumunda web siteniz kapatılmaz ancak fazla kaynak kullanımı sebebiyle bir üst pakete geçmeniz talep edilebilir.