comodo ssl

Comodo SSL Sertifikaları ile web sitenizdeki, veri ve kullanıcı güvenliğini arttırın.

HEMEN İNCELEYİN
comodo ssl

SSL Sertifikaları

Teslim Süresi Ücretsiz Kurulum Belge Gerekl. Wildcard
Görünüm Onay Türü Ücret USD TL
Essential (DV) SSL
Hemen comodo ssl Domain *
$1.63 22.01TL/Ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$19.50 263.25TL
-
* $1.63 21.94TL
-
Satın Al
Essential (DV) Wildcard SSL
Hemen comodo ssl Domain *
$6.63 89.51TL/Ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$79.50 1073.25TL
-
* $6.63 89.44TL
-
Satın Al
Premium (OV) SSL
1-5 Gün comodo ssl Firma *
$7.38 99.63TL/Ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$88.50 1194.75TL
-
* $7.38 99.56TL
-
Satın Al
Premium (OV) Wildcard SSL
1-5 Gün comodo ssl Firma *
$22.00 297.00TL/Ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$264.00 3564.00TL
-
* $22.00 297.00TL
-
Satın Al
Comodo EV SSL
%30 İndirim
1-5 Gün ssl sertifikası Firma * $20.75 280.13TL/Ay
$14.58 196.83TL/Ay
Periyot
Fiyat
Kampanya Fiyatı
Birim Fiyat / Ay
İndirim Oranı
1 Yıl
$249.00 3361.50TL
$175.00 2362.50TL
* $14.58 196.88TL
%30 İndirim
Satın Al

* Belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.

1 Kasım 2018'de web güvenlik çözümleri lideri olarak bilinen Comodo CA, ismini Sectigo şeklinde değiştirerek interneti hem işletmeler hem de tüketiciler için daha güvenli kılmayı hedeflediğini ve kapsamını SSL’nin ötesinde, Nesnelerin İnternetine (IoT) doğru genişlettiğini vurgulamıştır.

Sectigo (eski adıyla Comodo), 20 yılı aşkın süredir web güvenliği ürünleri sunan Dünya'ca ünlü işletmelerin güvendiği en büyük SSL yetkilisi ve siber güvenlik sağlayıcısı konumundadır. Daha detaylı bilgiye " Sectigo SSL Hakkında Her Şey! " adlı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Sectigo (Eski Adıyla Comodo) SSL Sertifikasının Özellikleri ve Avantajları

Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için üst düzey güvenlik.

Güçlü Şifreleme ile En İyi Koruma

128/256 bit şifleme özelliği ile web siteinizden yapılan tüm veri işlemleri şifrelenerek, kötü amaçlı kişilerin verilerinize ulaşmasını engeller.

Organik Trafiğinizi Arttırın

Web siteinizin Google organik arama sonuçllarında yükselmesini sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına yardımcı olur.

Tüm Tarayıcılarla %100 Uyumlu

Comodo SSL, tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışır. Tarayıcı kaynaklı güvenlik sorunları yaşamanızı önleyerek, tüm kullanıcılar için aynı güvenliği sağlar.

*Yüksek Garanti Teminatı

Comodo SSL türüne göre farklı garanti bedellerine sahiptir. SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşanması durumunda yüksek miktarda garanti teminatı bulunmaktadır.

Ücretsiz SSL Kurulumu

Tüm SSL kurulumları, belge gerektiren sertifikalar için belgelerin talep edilmesi ve takibi teknik destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Site Güvenlik Mühürü

Site mühürü web sitenizin güvenilirliğinin, sertifikayı üreten firmanın (belirli koşullar dahilinde) garantisi altında olduğunu ifade eder.

Size yardımcı olmak için buradayız
SSL Sertifikası satın almak için uzman satış ekimizden destek alabilirsiniz.

EV SSL ve OV SSL İçin Gerekli Belgeler

SSL sertifikalarınızın güvenle hazırlanması ve teslimi için gereken belgeler.

İlgili evraklar ile birlikte tarafımıza aşağıda belirttiğimiz bilgileri iletmeniz gerekmektedir:

  1. Firmaya ait 1. yetkili, 2. yetkili ve iletişim bilgilerinin iletilmesi gerekmektedir.
  2. Ayrıca firmaları ITO, ATO vb gibi ticaret odalarından yada turkiye.gov.tr, kaysis.gov.tr vb gibi devlete ait herhangi bir online merciden firmaya ait telefonun sorgulanabilmesi gerekmektedir.
  3. Bu bilgiler sorgulanamadığı taktirde, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Avukat tarafından doldurulması gereken evrak ile doğrulama yapılmaktadır.
  4. İlgili adresten evrakı indirebilirsiniz; http://bulten.turhost.com/files/muhasebeci-musavir.zip
  5. Comodo tarafından başvuru sürecinde yetkili e-posta adresine onay ve sözleşme evrakları iletmektedir. Onay sürecinden sonra evraklarınız incelemeye alınmaktadır.

Yeşil barda yer alacak şirket adı, firmanın resmi evraklarında belirtilen ve online sorgulamalarda belirtilen ünvanı baz alınarak onaylanmaktadır. Ünvan üzerindeki değişikliklerde, firma olarak değişiklik yapma yetkimiz bulunmamaktadır. Onay süreci tamamen Comodo firmasının insiyatifindedir.

Size yardımcı olmak için buradayız
SSL Sertifikası satın almak için uzman satış ekimizden destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Comodo SSL Sertifikası Nedir?

Comodo SSL, web sitelerinizin güvenliğini arttırmayı amaçlayan Dijital Sertfiika Üreticisidir. Farklı bir çok SSL seçeneği ile hem bireysel hem de kurumsal projeler için internet güvenliği çözümleri üretmektedir.

Neden COMODO SSL Almalıyım?

Comodo SSL Sertifikaları, sağlamış olduğu üst düzey güvenlik ile web sitelerinizi, verilerinizi ve ziyaretçilerinizi dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korur. Tüm tarayıcılar ile uyumlu çalışan Comodo SSL Sertifikası, aynı zamanda sertifkadan kaynaklı oluşabilecek sorunlar için 1.750.000$'a kadar garanti teminatı sunmaktadır. Comodo SSL, dünyada en iyi SSL sertifikası firmaları arasında gösterilmektedir.

Comodo SSL Verilerimi Nasıl Korur?

128/256 bit şifreleme özelliği ile istemci ve sunucu arasındaki veri transferini şifleyerek korur. İstemci veri gönderimini başlattığında, bu istek sunucuya gönderilir ve şifreleme işlemi yalnızca sunucu tarafından çözülebilir. Bu sayede 3. kişilerin verilere ulaşma ihtimali ortadan kalkar. Özellikle e-ticaret sitelerinde bulunan, online ödeme işlemleri için büyük öneme sahiptir. Ödeme yapılan kart bilgileri, aynı şekilde şifrelenerek, kulanıcı ve veri güvenliği arttırılır.

Organizasyon Doğrulama Nedir?

Premium SSL, organizasyon doğrulama (Organization Verification) ile işletmenize ait alan adını korumanızı sağlar. İşletmenize ait resmi belgeler ile Premium SSL satın alarak, işletmeiniz dijital ortamdaki prestejini arttırabilirsiniz.. Premium SSL başvuru yapıldıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde onay alınmaktadır. Organizasyon doğrulama (OV SSL) ile site ziyaretçileri, web sitenizin gerçekten firmanızı ait olduğunu anlar ve daha fazla güven duyarlar. OV SSL, özellikle kurumsal firmalar, resmi kurumlar, üniversiteler, online ödeme sistemine sahip e-ticaret siteleri için idealdir.

Domain Doğrulama Nedir?

Domain Doğrulama (Domain Validation) SSL sertifikası, web siteleriniz için uygun fiyata satın alabileceğiniz ve hızlı bir şekilde kurulumunu yapabileceğiniz SSL sertifikasıdır. Bu SSL’i web sitenize kurduduğunuzda, sitenin sahibi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Firma bazında herhangi bir doğrulama yapamazsınız.
Domain doğrulama özelliğine sahip SSL sertifikaları genelde; kişisel blog siteleri, portfolyo siteleri, CV siteleri ya da içeriğinde önemli belge/bilgilere sahip olmayan web siteleri için önerilmektedir.

Belge Gerekliliği Nedir?

Firma doğrulamalı SSL Sertifikları; firma, kurum ya da kuruluşa ait resmi belgeler ile satın alınabilir. Sertifika üreticisi, SSL satın alan firmanın gerçekte olup olmadığını doğurlayabilmek için bu belgeler ile başvuruları değerlendirmektedir.

SSL Kurulumu Nasıl Yapılır?

SSL Sertifkası satın alma işleminin ardından, tüm SSL kurulumu alanında uzman teknik destek ekibimiz tarafından yapılır ve teslim edilir.

E-Ticaret Siteleri ve SanalPos İçin Uyumlu mudur?

Comodo SSL Sertifikası, e-ticaret için %100 uyumludur. Online ödeme sistemine sahip tüm web sitelerinde güvenle kullanılabilir.

WordPress ile ne tür siteler kurabilirim?

WordPress ilk yayınladığı zamanlarda blog yazılımı olarak kullanılmakta idi. Bir kişi özel blog sitesi oluşturarak hayallerini, yaşadıklarını internet ortamına taşıyabilir ve bu deneyimlerin, fikirlerin internet üzerindeki tüm kullanıcılara ulaşması mümkün olur. Bununla birlikte WordPress çok yoğun bir geliştirme sürecine sahip ve gün geçtikçe yeni özelliklere sahip oluyor. Yeni geliştirmeler ile birlikte artık \"her türlü\" web sitesi ihtiyacı için WordPress kullanılabiliyor. Bir kaç örnek verecek olur isek ; İşletmelerin kurumsal web sitesi, çok kapsamlı bir eticaret sitesi, haber sitesi, forum ve paylaşım siteleri vb.

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

SSL Kullanım Koşulları
Taksitli Ödeme Seçenekleri