Destek Altyapımızı Güncelliyoruz

Yenilenen hosting altyapımıza paralel olarak destek sayfamızda da birtakım yenilikler ve değişiklikler gerçekleştiriyoruz. Destek sayfamızda yer alan kılavuzlara ve eğitici videolarımıza, sizlerden gelen istekler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yenilerini ekliyor ve mevcut olanları güncelliyoruz.  Destek altyapımız hakkında görüş ve önerilerinizi yönetim panelinizde bulunan destek talebi kısmından bildirebilirsiniz.

77

Yeni cPanel Linux Hosting ürünlerimizin ve diğer yardım başlıkları  ile alakalı 14 adet makalemiz şu an yayında. Cpanel Kontrol Panel İşlemleri başlığı altında  FTP Hesabı Oluşturma ve  E-posta Yönlendirmesi Ekleme işlemi de dahil olmak üzere birçok yeni eğitici video ve makale yer alıyor. Sorununuza bir çözüm bulamadığınız takdirde yeni hosting yönetim panelinizde yer alan “Destek Talebi Oluştur” butonunu kullanarak destek talebi oluşturabilir veya “Önerim Var” butonunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Devamı
Hoş Geldin DirectAdmin!🎉
cPanel distribütörü ve Plesk'in Türkiye'deki tek resmi yetkili satıcısı olan Turhost; sunucu kurulumlarında artık DirectAdmin'i de destekliyor!