WordPress 4.7.4 Bakım Güncellemesi Yayında!

WordPress 4.7.4 bakım güncellemesi yayınlandı. 2017 yılı itibari ile 60 milyon indirme rakamına ulaşan WordPress, kullanıcılar tarafından bildirilen hataları inceleyerek 47 adet değişiklik gerçekleştirmiştir.

WordPress 4.7.4 güncellemesi ile ilk olarak, Google Chrome tarayıcı sürümleri arasındaki tutarsızlıklar, TinyMCE güncellemesi ile çözülmüştür. Bir diğer önemli güncelleme de ortam yöneticisindeki uyumsuzlukların giderilmesi üzerinde olmuştur. Ayrıca, RESET API ile ilgili bir takım güncellemeler gerçekleştirilmiştir.

WordPress bakım güncellemesi, önceki güncellemelere kıyasla, tasarımsal değişiklikleri geri planda bırakarak daha çok bakım güncellemesi olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yeni güncelleme ile daha stabil bir WordPress yönetiminin sağlanması ve WordPress sitelerin güvenliğinin arttırılması amaçlanmıştır.

4.7.4 bakım güncellemesi, otomatik olarak yüklenmektedir. Sitenizin yönetim panelinde bulunan “Başlangıç” sekmesine tıklayarak, yeni sürüm güncellemesinin yüklenip yüklenmediğini kontrol edebilirsiniz.

WordPress 4.7.4 güncellemesi ile yapılan değişiklikleri ve sürüm notlarını buradan kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Devamı
Bulut sunucu Turhost ile Türkiye’de!
Bulut sunucu nedir? Bulut sunucu, kullanmakta olduğu özel donanımlar ve yazılımlar nedeniyle yüksek performanslı çalışan, dinamik olarak ölçeklendirilebilir…