WordPress Slider Eklentileri

WordPress Slider Eklentileri

WordPress siteniz için zengin ve dinamik içerikler yaratmak istiyorsanız binlerce WordPress slider eklentisi arasından seçtiğimiz en iyileriyle popüler içeriklerinizi, çok satan ürünlerinizi ya da son fotoğraflarınızı sıralayabilir, ziyaretçileriniz için etkileyici, dikkat çekici ve eğlenceli sayfalar oluşturabilirsiniz.

1-Slider Revolution

Slider Revolution, wp slider eklentisi

En sevilen WordPress slider eklentisi olan Slider Revolution, popülerliğini kullanım kolaylığına ve birbirinden cazip özelliklerle dolu olmasına borçlu. Milyonlarca kullanıcıya sahip Slider Revolution sayesinde birkaç tıklama ile yazı, link, fotoğraf ya da video ekleyerek zengin içerikli görüntüler oluşturabilir, sosyal medya gönderilerinizi slider şeklinde sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Silder’lar için arka plan resimleri, videolar, nesne PNG’leri, yazı tipi simgeleri, SVG’ler, önceden hazırlanmış katmanlar ve çok daha fazlasını 2000’den fazla öğe içeren kitaplığında bulabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarlarının, laptopların, tabletlerin ve akıllı telefonların ekranlarına uyumlu olan Slider Revolution; 200’den fazla kullanıma hazır şablona sahip. 2012’den bu yana hayatlarımızı kolaylaştıran bu eklenti sayfalarımızdaki ögeleri olabildiğince estetik bir şekilde mükemmel işlevsellikle görsel bir güce dönüştürmeye devam ediyor.

2-Meta Slider

meta slider, ücretsiz slider eklentisi

Çok sayıda slider çeşidine yazı efektleri ve geçis animasyonları ekleyebileceğiniz Meta Slider ile saniyeler içinde her tür ekrana uyumlu, SEO dostu görsel şölenler hazırlayabilirsiniz. YouTube ve Vimeo videolarını slider olarak yayınlamanızı sağlayan eklenti, Unsplash.com’daki fotoğraflara erişim imkanı da sunuyor. Meta Slider’ın ücretsiz versiyonu da mevcut.

3-Royal Slider

Royal Slider

Royal Slider, çok sayıda geçiş efektine sahip olmasa da günümüz teknolojisinin imkan verdiği en yüksek hızda çalışmayı ve her tür cihaz için en iyi kullanıcı deneyimini sağlamayı amaçlıyor. SEO için optimize edilen ve  dokunmatik ekranlara uyumlu olan Royal Slider; sayfa hızınızı artırmanıza yardımcı olan lazy-loading (verilerin çağrıldıkça yüklenmesi) seçeneğine de sahip.

4-Master Slider

Master Slider, slider eklentisi

Birbirinden güzel ve fonksiyonel özelliklere sahip olan Master Slider, 90’dan fazla kullanıma hazır slider içeriyor. Master Slider; her tür ekranda çalışacak şekilde tasarlanmış, 2 milyon üç yüz binden fazla kullanıcıya sahip.

Animasyonlu katmanlar sayesinde metinleri, bağlantıları, görüntüleri ya da videolarınızı eklediğiniz her katmana bağımsız olarak animasyon yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca zengin özelliklere sahip bu eklenti Visual Composer denen site oluşturucusuna entegre edilmiş olduğundan, sürükle-bırak özelliği ile kısa sürede çarpıcı bir slider oluşturmak oldukça kolaylaştırılmış.

5-Layer Slider

Layer Slider, en iyi slider plugin

Layer Slider; içeriği gönderilerden otomatik olarak çeken, sınırlı alanda fazla bilgi sunmayı mümkün kılan, oldukça yüksek kullanıcı sayısına sahip SEO dostu bir slider eklentisi.

en iyi wp slider plugin

Sınırsız özelleştirme yapabileceğiniz birbirinden etkileyici yüzlerce geçiş ve animasyon seçeneği; Layer Slider’ın çok sevilen slider eklentilerinden biri olmasında büyük pay sahibi.

6-Smart Slider 3

ücretsiz worpress slider eklentisi

WordPress gönderilerinizden ve Youtube, Facebook, Flickr, Instagram, Pinterest gibi 40’tan fazla kaynaktan içerik aktarabileceğiniz Smart Slider 3; en sevilen ücretsiz slider eklentileri arasında yer alıyor. Yüzbinlerce sitede kullanılan Smart Slider 3; fonksiyonelliği, sürükle-bırak özelliği ve sayıları 180’i geçen kullanıma hazır slider şablonu ile web sitesi sahiplerinin gözdesi olmaya devam ediyor.

Özet

Ziyaretçilerinizin içeriğinizle etkileşim kurma biçimini iyileştirmek istiyorsanız WordPress slider eklentileri durağan fotoğraflardan kurtulmanızı sağlayabilir. Ayrıca referanslar, portfolyolar ya da kullanıcı yorumları -ratingleri bölümü için de slider’larla web sitenizin işlevselliğini artırmanız mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir