En İyi WordPress Temaları

Bu satırlarda buluşmamıza sebep olan gündeminiz; sitenizin o tam hayalinizdeki gibi dizayn edilmiş haline kavuşması ise doğru yerdesiniz!

Bloğunuzun ya da işletmenize ait web sitenizin en iyi WordPress temaları arasından; sizi en iyi yansıtan, amacınızı en net anlatan temaya kavuşması için incelemelerimize göz atmanız yeterli.

NOT: Hız testlerinin farklı demolarda farklı sonuçlar vereceğini ve testin yapıldığı sunucunun lokasyonunun, sayfa boyutunun etkili olabileceğini, tema hızının optimize edilebilir olduğunu ve Google PageSpeed Insights‘tan 100 puan almanın oldukça zor olduğunu unutmayın!

AVADA – WordPress Teması

En iyi WordPress Teması  Avada
Pingdom Hız Skoru: 80/100 Yüklenme Süresi: 1.93 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 76 (masaüstü), 27 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %99, Yslow A % 91

***Ölçümler Avada-Live demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Avada; performans, kullanım kolaylığı, teknik destek ve ücret gibi kriterler açısından tam not almayı ve bugüne kadar 550.000’den fazla site sahibinin tercihi olmayı başarmış bir WordPress teması.

Olabildiğince hızlı bir başlangıç yapmanız amacıyla hazırlanan bu tema sınırsız dizayn seçenekleri sunmakta. O nedenle de popüler bir temayı kullanmanıza rağmen, web siteniz için eşsiz bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Avada Teması Demo

Tasarım içerisindeki bölümlerin ayarlanabilir genişlikte olması; Avada’nın mobil uyumlu olması özelliğinden hiç birşey kaybettirmiyor.

Avada ile birlikte sunulan Fusion Core eklentisi ile kolaylıkla slider (kayan resimler), CSS 3 animasyonları (hava kabarcığı, uçan kuşlar, hareketli yükleniyor simgesi ya da animasyonlu yazılar…), shortcode generator (kısa kod üreticisi) ve mega menü ekleyebilirsiniz.

Ayrıca blog, portolyo, forum gibi bölümleri de sitenize entegre edebilirsiniz.

Avada Collection

Tüm zamanların en çok satan WordPress teması olan Avada ile başlangıç seviyesindeki site sahipleri; fotoğrafçılık, otel, seyahat, moda ya da alışveriş sitesi gibi çok sayıda Avada demolarından birini seçerek demonun içeriğini kendi sitelerinin içeriği ile kolaylıkla değiştirebilir.

ENFOLD – WordPress Teması

Enfold; en çok satan popüler WordPress temalarından biridir. Sürükle bırak mantığıyla çalışan kullanıcı dostu gelişmiş bir şablon düzenleyicisine sahiptir.

Pingdom Hız Skoru: 78/100 Yüklenme Süresi: 974 ms
Google PageSpeed Insights Skoru: 97 (masaüstü), 73 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %92, Yslow C % 78

***Ölçümler Enfold-Start Up Business demosu üzerinden hesaplanmıştır.

SEO optimizasyonu, mega menüler, çok sayıda başlık düzeni, her tür ekran ölçüsüne uyumlu tasarım, 35’ten fazla demo, 260.000’e yaklaşan kullanıcı, 7/24 destek ve güncelleme avantajı gibi çok sayıda güzelliğiyle Enfold, hem kişisel hem de kurumsal web sitelerinin çokça tercih ettiği WordPress teması olmaya devam ediyor.

Web sitenizle ilgili hoşlanmadığınız her detayı kolaylıkla değiştirebileceğiniz Enfold sayesinde, son derece çekici tasarımlara sahip online satış, rezervasyon, portfolyo, galeri, video ve oyun siteleri gibi farklı odaklarda, hızlı yüklenen profesyonel web siteleri yaratabilirsiniz.

ZERIF LITE – WordPress Teması

Zerif Lite WordPress teması
Pingdom Hız Skoru: 72/100 Yüklenme Süresi: 1.29 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 95 (masaüstü), 59 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %91, Yslow C % 71

***Ölçümler Zerif Lite tek sayfalı main demo üzerinden hesaplanmıştır.

Minimalist, sade, SEO dostu, tek sayfalı ve ücretsiz bir WordPress teması arayanlar için son derece uygun bir seçenek olan Zerif LITE ile; şirketler, fotoğrafçılar, portfolyosunu yayınlamak isteyenler, freelance çalışanlar için oldukça kullanışlı ve hızlı yüklenen web siteleri oluşturulabilir.

En çok indirilen wp teması zeif lte

100 binden fazla aktif kullanıcısı olan Zerif LITE; paralaks efekti ve WoCommerce entegrasyonu gibi özelliklere sahip. Ekran genişliğindeki başlığı ve arka plan için seçeceğiniz güzel bir fotoğraf; profesyonel bir karşılama etkisi yaratabilir. Zerif Lite, dilerseniz başlık yerine slider koymanıza da imkan tanıyor.

ZILLAH – WordPress Teması

zillah WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 72/100 Yüklenme Süresi: 1.17 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 96 (masaüstü), 61 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %91, Yslow C % 71

***Ölçümler Zillah 1.1.9 demo versiyonu üzerinden hesaplanmıştır.

Bir görseli, sliderı ya da videoyu arkaplan olarak kullanma, sınırsız renk paleti, ultra hızlı yükleme süresi, bir dakikada kurulum ve bir dakikada demo yükleme, mega menü gibi birbirinden cazip özellikler barındıran Zillah, 470 binden fazla kullanıcıya sahip, mobil uyumlu, SEO dostu, ücretsiz bir WordPress teması.

Eğer bir an önce içeriğinizi ön plana çıkaran modern ve minimalist bir bloğunuzun olmasını istiyorsanız, Zillah tam olarak sizin için yaratılmış harika bir tema.

Zillah günlük indirme sayısı

Ayrıca Zillah’ın çok dilli web sitesi oluşturmaya elverişli olması da Dünya çapında tanınmak isteyen site sahipleri için harika bir fırsat. Zillah en çok blog sahipleri, yazarlar ya da online dergilerin web siteleri için öneriliyor.

ASTRA – WordPress Teması

Astra WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 72/100 Yüklenme Süresi: 1.39 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 94 (masaüstü), 60 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %91, Yslow C % 71

***Ölçümler Astra 2.2.0 demo versiyonu üzerinden hesaplanmıştır.

Astra ile tasarlanmış 400 binden fazla web sitesinin sahibi için hız çok önemli olsa gerek çünkü Astra’nın yüklenme hızı Google’ın tam da istediği gibi; 2 saniyeden az!

Astra günlük indirme sayısı

Bu nedenle hız odaklı bir WordPress teması için seçilebilecek en güzel isimlerden biri Astra çünkü Latince’de Astra zorlukları aşarak yıldızlara ulaşmak anlamanı geliyor!

Birbirinden şık , özenli ve göz alıcı tasarımlara sahip 70’den fazla demodan bir tanesini seçmeye çalışmaksa gerçekten kolay değil.

Astra Builder Wp theme

Astra, markanıza uygun renk ve fontları bulmakta zorlanmayacağınız, çok dilli web sitesi oluşturmayı mümkün kılan, Arapça gibi sağdan sola okunan diller için uyumlu, SEO dostu ve ücretsiz bir tema.

ULTRA – WordPress Teması

Ultra WordPress  Teması
Pingdom Hız Skoru: 83/100 Yüklenme Süresi: 3.42 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 76 (masaüstü), 41 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %91, Yslow C % 77

***Ölçümler Ultra Restaurant demosu üzerinden hesaplanmıştır.

En sevilen, en esnek WordPress temalarından biri olan Ultra ile çok farklı amaçlar için web siteleri oluşturabilir, tek tıkla kurulabilen 60’dan fazla demosu sayesinde hazır şablonları sitenize uyarlayabilirsiniz.

Sürükle bırak yöntemi ile site oluşturma, mega menü, görsel filtreleri ve online satış için WooCommerce entegrasyonu, WordPress’in en son sürümüyle uyum garantisi, çok dilli web sitesi yaratma olanağı gibi son zamanların aranılan tema seçenekleri Ultra’nın popüleritesini artıran özelliklerden sadece bir kaçı.

Site başlığı ve stili için 17 farklı alternatif, 5 farklı şablonda yazı/post yayınlama seçeneği, başlık arkaplanı için slider, video, değişen renkler gibi 6 farklı seçenek ve yazı stili için 600’den fazla Google Fontu Ultra’nın esnekliğinin en güzel kanıtlarından.

Ultra WordPress indirme sayıları

Ayrıca Ultra, sayfayı aşağı doğru kaydırırken arka plandaki içeriği farklı hızlarda hareket ettiren parallax scrolling gibi animasyon efektlerine sahip bir WordPress teması olarak da beğenileri toplamaya devam ediyor.

OCEAN WP – WordPress Teması

Ocean Wp En iyi Temaları
Pingdom Hız Skoru: 72/100 Yüklenme Süresi: 1.17 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 95 (masaüstü), 60 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %91, Yslow C % 71

***Ölçümler Ocean WP 1.7.3 versiyonu üzerinden hesaplanmıştır.

Ücretsiz verisyonunu 300.000’den fazla kişinin kullandığı ve özellikle online satış yapan işletmeler için önerilen Ocean WP; 1.700.000’i aşan indirme oranı ile WordPress’in en çok tercih edilen temalarından biri. Bunun en önemli nedeni ise en hızlı yüklenme süresine sahip WordPress temalarından biri olması.

Mobil uyumlu ve SEO dostu Ocean WP’nin çok sayıda demo seçeneği ile dakikalar içinde seçkin ve profesyonel görünen bir web sitesi oluşturmanız çok kolay.

Ocean WP ile istediğiniz herşeyi sitenize sürükle-bırak yöntemiyle ekleyebilir, son gönderilerinizi bir sliderda gösterebilirsiniz. Ayrıca Woocommerce entegrasyonu, mega menü, yerleşik ikonlar gibi özellikler ve 20’den fazla eklenti ile işlevsel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Ocean Wp Teması indirme

DIVI – WordPress Teması

Divi sadece bir WordPress teması değil, aynı zamanda oldukça gelişmiş ve üstün özelliklere sahip Builder denen bir site oluşturucuya sahip çok eğlenceli bir sihirbaz.

Pingdom Hız Skoru: 72/100 Yüklenme Süresi: 1.13 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 69 (masaüstü), 15 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %90, Yslow C % 79

***Ölçümler Divi main demo üzerinden hesaplanmıştır.

Ayrıca önceden hazırlanmış 800’den fazla ücretsiz şablon ile hangisini oynacağınızı bilemediğiniz bir ev dolusu oyuncak arasında kalmış gibi hissetmeniz olası.

Dahası Divi, sitenizi oluştururken yaptığınız değişiklikleri anında görebileceğiniz harika bir görsel editöre sahip ve bu muhtemelen şimdiye kadar site tasarımı ile ilgili başınıza gelen en sevimli şey.

Divi WordPress Teması

600.000’den fazla kullanıcıya sahip Divi ile online satış, teknoloji, sağlık, güzellik, eğitim, yemek gibi çok farklı amaca hizmet eden profesyonel görünümlü hızlı yüklenen web siteleri oluşturulabilir.

SHOPPE – WordPress Teması

Shoppe WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 81/100 Yüklenme Süresi: 879 ms
Google PageSpeed Insights Skoru: 64 (masaüstü), 42 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B %88, Yslow D % 69

***Ölçümler Shoppe Cameras demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Bir kaç dakika içinde, online satış yapabileceğiniz bir site hazırlamak için kullanabileceğin en iyi ve en hızlı WordPress temalarından biri; Shoppe. Shoppe ile kuracağınız web sitesiyle markanıza seçkin bir imaj kazandırmak gerçekten zor değil.

Shoppe WordPress Teması Demo

Shoppe; Ajax sepeti (sepete bir ürün eklediğinde, sayfayı yeniden yüklemeden sayfanın en üstünde yer alan sepetin anında güncellenmesini sağlayan) gibi harika detaylarla dolu.

Ürünle ilgili sayfaya geçmeden detaylı bilgi veren hızlı bakış kutucuğu, ürün görüntüsü üzerine gelindiğinde, müşterinin ürüne ait tüm resimlerini görmesini sağlayan slider, favori ürünler listesi bunlardan sadece birkaçı.

FLATSOME – WordPress Teması

Flatsome WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 83/100 Yüklenme Süresi: 1.89 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 86 (masaüstü), 39 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B %88, Yslow C % 79

***Ölçümler Flatsome Classic Shop demosu üzerinden hesaplanmıştır.

En çok satan WordPress e-ticaret teması olan Flatsome ile WooCommerce entegreli, oldukça hızlı yüklenen sayfalara sahip, memnuniyet seviyesi yüksek kullanıcı deneyimleri sunan online satış siteleri hazırlayabilirsiniz.

İlgili İçerik >> En İyi WordPress E-ticaret temaları

FlatSome WordPress Teması demo

Kolay kurulum sihirbazı, reklam ve duyurularınızı kolaylıkla yayınlayabileceğiniz mobil uyumlu banner ve slider sistemi, parallax efekti, CSS animasyonları, 700’den fazla Google fontu, sınırsız başlık seçeneği gibi muhteşem özelliklerin yanında Flatsome tam bir SEO dostu WordPress teması.

Flatsome temasının artıları arasında; online katalog ve portfolyoların oluşturulması ve değişikliklerin canlı önizlemesinin yapılabilmesi de var.

Flatsome Builder

Ayrıca Flatsome demoları sadece alışveriş siteleri düşünülerek hazırlanmamış; online satış yapmayan kurumsal firmalar için de çok şık demolar mevcut.

İlgili İçerik >> En İyi WordPress Kurumsal Temaları

JUPITER – WordPress Teması

Jupiter WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 82/100 Yüklenme Süresi: 1.05 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 94 (masaüstü), 55 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %94, Yslow A % 95

***Ölçümler Jüpiter Education-University demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Firmalardan, sanatçılara, blog yazarlarından, web tasarımcılarına kadar 90.000’den fazla web sitesi sahibinin tercihi Jüpiter, işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak 160’tan fazla demo sunan harika bir WordPress teması.

73.000’den fazla kullanıcısıyla Jüpiter, yüksek hız ve performansa sahip siteler yaratmakla ünlü.

Woo-Commerce temaları, genelde kullanıcılara kişiselleştirme için fazla alan bırakmayan önceden tasarlanmış sayfalardan oluşur. Fakat Jüpiter, sunduğu Mağaza Özelleştirici ile bunu değiştirmeyi hedefliyor.

Jüpiter, sürükle-bırak özellikli sayfa oluşturucu, fotoğrafların çözünürlüğünü ayarlayabilme gibi düzinelerce özellik ve seçenekle oldukça işlevsel ve interaktif web sitelerine imza atmaya devam ediyor.

UNCODE – WordPress Teması

Unicode WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 79/100 Yüklenme Süresi: 1.73 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 82 (masaüstü), 36 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %90, Yslow B % 89

***Ölçümler Uncode Classic Agency demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Uncode, detaylara, esnekliğe ve performansa özen gösteren pixel uzmanı bir WordPress teması.

Web sitenizde sattığınız ürünü ya da yazdığınız konuyu olduğundan daha iyi gösterecek bir temayla güçlenmek, parlamak ve hayranlık uyandırmak isterseniz, Uncode tam size göre.

Çarpıcı görsellikte, tonlarca opsiyona sahip, SEO dostu Uncode ile temanın her bir parçasını özelleştirebilirsiniz. Ne tür bir site kurmak istediğiniz farketmez, Uncode ile farklı amaçlara yönelik son derece şık, hızlı yüklenen ve seçkin görünen web siteleri oluşturabilirsiniz.

NEWSPAPER – WordPress Teması

Newspaper en iyi WordPress teması
Pingdom Hız Skoru: 73/100 Yüklenme Süresi: 3.38 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 79 (masaüstü), 45 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %92, Yslow C % 78

***Ölçümler Newspaper Life News demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Bitcoin, Uber, Share America, Rock Space gibi tanınmış isimlerin arkasında trend belirleyici tasarımlara sahip bir tema var; Newspaper!

Tüm zamanların en çok satan WordPress haber teması Newspaper, özellikle blog yazarları, haber, spor, gazete, dergi gibi yayıncılık siteleri için biçilmiş kaftan.

İlgili İçerik >> En İyi WordPress Haber Temaları

NewsPaper Demo tasarım

81.000’den fazla kullanıcıya ve tek tıklama ile kurulabilen 60’tan fazla demoya sahip Newspaper, hız, performans ve işlevsellik açısından iddialı ve çok sevilen bir WorPress teması.

SOLEDAD – WordPress Teması

Soledad WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 90/100 Yüklenme Süresi: 1.04 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 95 (masaüstü), 70 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed C %73, Yslow B % 88

***Ölçümler Soledad Hipster demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Hızlı yüklenen web sayfaları isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği Soledad, tek tıklama ile kurulabilen 5000’den fazla demoya sahip.

Soledad, sayfalar arasında kaybolmanıza neden olmadan olabildiğince fazla gönderi/hikaye görüntülemenizi sağlayan sade tasarımlı bir WordPress teması.

Ekran ölçüsü kaç olursa olsun, her tür ekrana uyan, WooCommerce ile uyumlu ve çok sayıda farklı slider sunan Soledad ile birbirinden güzel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

THE7 – WordPress Teması

The7 WordPress Teması
Pingdom Hız Skoru: 81/100 Yüklenme Süresi: 1.75 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 61 (masaüstü), 18 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed D %67, Yslow B % 85

***Ölçümler The7 main demo üzerinden hesaplanmıştır.

The7, özelleştirme/kişiselleştirme vurgusu ile 1000‘den fazla tema opsiyonu sunan, web sitenizin en küçük detayları için bile değişiklikler yapabileceğiniz bir WordPress teması.

SEO dostu ve mobile uyumlu The7, Woocommerce entegrasyonu, portfolyo ve fotoğraf galerisi ekleme gibi kolaylıklarla tercih edilebilirliğini artırıyor.

The7 WordPress Demo tasarımlar

40’ı geçen hazır şablon sunan The7 ile seçtiğiniz şablondaki içeriği kendi sitenizin içeriği ile değiştirmeniz ve çok kısa sürede şık, hızlı yüklenen, işlevsel web sayfaları oluşturmanız mümkün.

THE GEM – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 70/100 Yüklenme Süresi: 3.44 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 85 (masaüstü), 44 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B %89, Yslow C % 78

***Ölçümler The Gem’in Creative Dark demosu üzerinden hesaplanmıştır.

80’den fazla etkileyici konsept ile, hemen hemen her tür web sitesi oluşturmak için kullanılabilen bir tema olan TheGem’in demolarının her biri ayrı bir tema gibi satılacak kadar yüksek standarda sahip.

En popüler premium WordPress temalarından biri olan TheGem, sitenizin ana sayfası ve iç sayfaları için 400’den fazla reklam şablonu sunuyor.

Ayrıca TheGem, web sitenizin hızlı yüklenmesini hedefleyen SEO dostu ve mobil uyumlu bir WordPress teması.

Çok satan bir temadan beklendiği gibi TheGem; WooCommerce, Contact Form 7, Yoast SEO gibi eklentilerle uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmış.

BE – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 75/100 Yüklenme Süresi: 724 ms
Google PageSpeed Insights Skoru: 88 (masaüstü), 55 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %96, Yslow B % 84

***Ölçümler Be’nin default demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Hız konusunda oldukça iddialı olan BE; yıllardır en iyi WordPress temaları arasında yer alan, 500’den fazla demo ve 200’den fazla kısa kod seçeneği sunan, her tür projeye hızlıca adapte edebileceğiniz, çok amaçlı bir WordPress teması.

BE’nin 100’lerce yerleşik opsiyonuyla; renk, yazı tipi, SEO, sosyal medya, kenar çubuğu, çeviri ve altbilgi bölümüne dair ayarlamalar yapabilir, web sitenizdeki blog, portföy ve mağaza sayfalarına modern dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

BRIDGE – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 71/100 Yüklenme Süresi: 1.74 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 67 (masaüstü), 30 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed E %50, Yslow C % 77

***Ölçümler Bridge’in Coming Soon /one page demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Dünya çapında 130 bin sitede kullanılan ve 450’den fazla demoya sahip olan Bridge, ThemeForest’ta en çok satan yaratıcı temalardan biri.

Hayal edebileceğiniz her niş için mükemmel bir demo koleksiyonu sunan Bridge’in rakiplerinden farkı, farklı demoları birleştirmenize izin vermesi.

Ayrıca dilediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz 115 güçlü kısa kod, 800’den fazla Google Web Yazı Tipi seçeneği ve geniş animasyon koleksiyonu ile Bridge; sitenizi bambaşka boyutlara taşımaya hazır!

SALIENT – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 94/100 Yüklenme Süresi: 2.38 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 93 (masaüstü), 62 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %93, Yslow A % 92

***Ölçümler Salient’in Business 3 demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Themeforest’ta mevcut olan en iyi WordPress temalarından biri olan Salient, işlevsel mega siteler için mükemmel bir seçenektir.

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz sınırsız özelleştirme seçeneğine sahip Salient, teknik beceri gerekmeden benzersiz web siteleri oluşturmanız için birbirinden hızlı 285’ten fazla demosuyla sizi bekliyor!

PORTO – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 93/100 Yüklenme Süresi: 4.17 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 85 (masaüstü), 78 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A % 95, Yslow A % 90

***Ölçümler Porto’nun CV – Portfolio – Resume demosu üzerinden hesaplanmıştır.

En Popüler 20 WordPress teması arasında en çok oy (5 üzerinde 4.92) alan tema olan Porto, hız testlerinde A değerine sahip olabileceğiniz web siteleri için iddialı!

Sitenizi diğer temalara kıyasla süper hızlı yapan özel hız optimizasyonu sihirbazına sahip Porto; 90’dan fazla demosu ile tasarım trendlerini yakalayan en iyi WordPress temaları arasında.

Porto’nun çok amaçlı demolarıyla, dilediğiniz gibi deomlar oluşturmanız mümkün. Demoların sevdiğiniz bölümlerini birleştirebilir, birindeki slider ile diğerindeki banner’ı, seçtiğiniz demoya ekleyebilirsiniz.

Mobil uyum, tek tıkla kurulum gibi özelliklerine ek olarak 30’dan fazla online satış demosu ve sürükle – bırak özelliğine sahip header (başlık) oluşturucu ile mevcut öğeleri seçerek ya da kısa kodlar ve HTML kodu ekleyerek dilediğiniz tarz başlıklar oluşturabilirsiniz.

IMPREZA – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 84/100 Yüklenme Süresi: 1.37 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 95 (masaüstü), 70 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B % 85, Yslow B % 89

***Ölçümler Impreza’nın Multi-Purpose demosu üzerinden hesaplanmıştır.

% 92 pozitif feedback oranına sahip Impreza’nın, en çok satılan en iyi WordPress temaları arasında yer almasına şaşırmamak gerek.

Impreza, retina-ready ve mobil uyum gibi özellikleri sayesinde büyük HD ekranlardan akıllı telefonlara kadar tüm cihazlarda etkileyici görünen web sitelerinin mimarı olmanızı sağlıyor.

Oldukça işlevsel ve çekici demolarının renk düzenini değiştirebilir, öğe yerleşimini yeniden düzenleyebilirsiniz. Hazır demolara animasyonlar ekleyebilir, yaptığınız her değişikliğin gerçek zamanlı olarak nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Tahmin edeceğiniz gibi, Impreza WooCommerce, WPML, Gravity Forms, Contact Form 7, bbPress ve TablePress gibi eklentilerle uyumlu.

WOODMART – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 92/100 Yüklenme Süresi: 1.50 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 59 (masaüstü), 21 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A % 100, Yslow A % 95

***Ölçümler WoodMart demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Modern temaların tüm trend özelliklerini bünesinde barındıran WoodMart, online satış temaları arasında gözünü sektör liderliğine dikmiştir!

WoodMart; çiçekçiden, kozmetiğe farklı türde online mağazalar oluşturmanız için tasarlanmış, sınırsız özelleştirme seçeneklerine sahip 60’tan fazla hazır demo ve şablon içerir.

WPBakery Builder, Revolution Slider, Contact Form 7, Yoast Seo, Mailchimp, bbPress gibi çok sayıda yazılımla uyumludur.

PHLOX PRO – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 81/100 Yüklenme Süresi: 2.40 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 58 (masaüstü), 26 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed C % 74, Yslow B % 83

***Ölçümler Phlox’un Classic Blog demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Phlox Pro, sitenizdeki her bir pixel üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayan Elementor sayfa oluşturucusunu içeren, çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Phlox Pro,’nun 80’den fazla kullanıma hazır benzersiz şablonu sayesinde, kısa sürede farklı türlerde şık ve işlevsel siteler hazırlanabilir.

Toplam 248 dolar değerinde 9 premium eklenti de temaya dahildir.

OHIO – WordPress Teması

Pingdom Hız Skoru: 82/100 Yüklenme Süresi: 879 ms
Google PageSpeed Insights Skoru: 75 (masaüstü), 36 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A % 92, Yslow C % 76

***Ölçümler Ohio’nun Coming Soon demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Ohio, modern ve fonksiyonel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her özelliğe sahip, özenle hazırlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. WPBakery Sayfa Oluşturucu (eski adıyla Visual Composer), ACF Pro, 27 demo ve 38 hazır kısa kod içeren Ohio ile; şık ve hızlı yüklenen web siteleri hazırlamanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir